Шикарна машинка! Легка у зборці, навіть мама сама справиться за 10 хвилин! Гарно виглядає і легка у управлінні, в комплекті іде пульт. Можна увімкнути свою музику, м'яке сидіння, світяться фари, є три режиму швидкості, обидві двері відкриваються, легку підключення клеми. Вообще все просто шикарно я дуже задоволена! Це чудовий подарунок донечці на 2 роки.
Оксана Б.
Дуже погано
Замовляли іграшкову кухню 31го травня через Пром, продавець передзвонила і сказала,що кухні нема в наявності і,що гроші повернуться через 3-11 днів Сьогодні вже 18те червня і досі кошти не повернулися
Відгуки про компанію Інтернет магазин KERNER
Непоганий апарат.але паровик поганенько роби.
Шикарна машинка! Легка у зборці, навіть мама сама справиться за 10 хвилин! Гарно виглядає і легка у управлінні, в комплекті іде пульт. Можна увімкнути свою музику, м'яке сидіння, світяться фари, є три режиму швидкості, обидві двері відкриваються, легку підключення клеми. Вообще все просто шикарно я дуже задоволена! Це чудовий подарунок донечці на 2 роки.
Замовляли іграшкову кухню 31го травня через Пром, продавець передзвонила і сказала,що кухні нема в наявності і,що гроші повернуться через 3-11 днів
Сьогодні вже 18те червня і досі кошти не повернулися
Фальня бейблейд
Ррррррр